Nejčastější holčičí jména

Holčičí jména seřazena podle četnosti v ČR. Četnost může být jedno z kritérií pro výběr holčičího jména. Podívejte se na nejčastější dívčí jména.

PořadíJménoPočetSvátek
1.Jana26494424.5.
2.Marie26052612.9.
3.Eva15246324.12.
4.Hana14590115.8.
5.Anna13481926.7.
6.Lenka11876321.2.
7.Kateřina11812725.11.
8.Lucie11193713.12.
9.Věra1073888.10.
10.Alena10509313.8.
11.Petra10269317.8.
12.Veronika888547.2.
13.Jaroslava845561.7.
14.Tereza8369215.10.
15.Martina8131217.7.
16.Michaela7882319.10.
17.Jitka781875.12.
18.Helena7439118.8.
19.Ludmila7275016.9.
20.Zdeňka6906023.6.
21.Ivana689174.4.
22.Monika6385721.5.
23.Eliška615175.10.
24.Zuzana6138211.8.
25.Markéta5973413.7.
26.Jarmila596664.2.
27.Barbora572014.12.
28.Jiřina5536615.2.
29.Marcela5365420.4.
30.Kristýna5142224.7.
31.Dana5078111.12.
32.Dagmar5064620.12.
33.Adéla451562.9.
34.Pavla4177422.6.
35.Vlasta4173623.12.
36.Andrea4115126.9.
37.Miroslava411515.4.
38.Irena4105416.4.
39.Božena3985111.2.
40.Klára3960012.8.
41.Libuše3926910.7.
42.Marta3889729.7.
43.Šárka3833930.6.
44.Nikola3799620.11.
45.Karolína3699714.7.
46.Iveta364617.6.
47.Pavlína3586331.8.
48.Natálie3376121.12.
49.Olga3366911.7.
50.Blanka315162.12.
51.Gabriela311758.3.
52.Renata30617
53.Aneta2984017.5.
54.Simona2961812.12.
55.Růžena2895213.3.
56.Radka2693914.9.
57.Daniela265369.9.
58.Denisa2629911.9.
59.Iva260031.12.
60.Zdenka2541623.6.
61.Milada250538.2.
62.Milena2405124.1.
63.Romana2209518.11.
64.Miloslava2149217.2.
65.Miluše206693.8.
66.Ilona2030420.1.
67.Anežka199772.3.
68.Soňa1895328.3.
69.Kamila1894131.5.
70.Stanislava185629.6.
71.Nela182422.2.
72.Vladimíra1801323.5.
73.Naděžda1789317.9.
74.Květoslava162288.12.
75.Renáta1602713.10.
76.Danuše1525511.12.
77.Vendula147686.4.
78.Drahomíra1430018.7.
79.Julie1414610.12.
80.Jindřiška138414.9.
81.Emilie1378224.11.
82.Viktorie1368710.3.
83.Alžběta1333319.11.
84.Sára131109.10.
85.Štěpánka1250731.10.
86.Dominika120924.8.
87.Ema120368.4.
88.Sabina1087122.10.
89.Magdalena1081322.7.
90.Nikol1057120.11.
91.Sofie1038815.5.
92.Mária1034512.9.
93.Františka98109.3.
94.Ladislava956627.6.
95.Bohumila913328.12.
96.Alice912615.1.
97.Magdaléna903722.7.
98.Žaneta902127.12.
99.Linda81611.9.
100.Alexandra812621.4.
101.Silvie782829.10.
102.Laura77861.6.
103.Kristina777524.7.
104.Květa760820.6.
105.Karla74644.11.
106.Adriana746026.6.
107.Leona695322.3.
108.Jolana666515.9.
109.Erika65292.4.
110.Terezie650115.10.
111.Edita639813.1.
112.Václava635528.9.
113.Amálie632010.7.
114.Blažena631110.5.
115.Antonie619812.6.
116.Lada58747.8.
117.Hedvika567517.10.
118.Magda551922.7.
119.Květuše551820.6.
120.Sandra546323.8.
121.Vanesa543124.5.
122.Elena537716.3.
123.Dita520827.3.
124.Emma51088.4.
125.Taťána501929.3.
126.Bohuslava48827.7.
127.Darina483722.9.
128.Vladislava476518.1.
129.Margita456410.6.
130.Diana45144.1.
131.Radmila44913.1.
132.Johana446121.8.
133.Valerie444418.4.
134.Sylva435229.10.
135.Svatava424311.5.
136.Ivona419923.3.
137.Ester404319.12.
138.Bronislava39193.9.
139.Světlana389520.3.
140.Rozálie38484.9.
141.Karin38412.1.
142.Ivanka38244.4.
143.Michala379519.10.
144.Bára37844.12.
145.Nina367024.10.
146.Oldřiška35466.8.
147.Patricie34772.7.
148.Agáta340614.10.
149.Jindra33274.9.
150.Drahoslava32929.7.
151.Josefa326719.3.
152.Vanda32466.2.
153.Vanessa318224.5.
154.Ella314819.2.
155.Anděla308611.3.
156.Beáta307725.10.
157.Karolina304214.7.
158.Zdena296923.6.
159.Nicol291920.11.
160.Elen286316.3.
161.Miluška28423.4., 3.8.
162.Lidmila281016.9.
163.Jaromíra277224.9.
164.Ingrid262327.1.
165.Zlata258725.9.
166.Nataša254918.5.
167.Tamara25253.6.
168.Mariana25148.9.
169.Dáša242620.12.
170.Klaudie24095.5.
171.Vlastimila238717.3.
172.Miriam23675.11.
173.Marika235131.1.
174.Maria231212.9.
175.Alenka230513.8.
176.Valentýna230214.2.
177.Sylvie225029.10.
178.Žofie222815.5.
179.Liliana221425.2.
180.Viera22038.10.
181.Lydie215214.12.
182.Natalie213621.12.
183.Nella21292.2.
184.Naďa209617.9.
185.Yvona208823.3.
186.Nicole208620.11.
187.Barbara20004.12.
188.Katarína199125.11.
189.Emília191824.11.
190.Bohdana187211.1.
191.Valérie187118.4.
192.Anita186326.7.
193.Lea185722.3.
194.Dorota184926.2.
195.Regina18457.9.
196.Šarlota180627.10.
197.Zora180226.1.
198.Radomíra17913.7.
199.Zlatuše174525.9. 
Holčičí jména podle četnosti




Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *