Výrobci látkových plen

Další zajímavé články

Čtvercové pleny

Čtvercové pleny

Dnes už se nemusí čtvercové pleny složitě vyvářet a předepírat jako za dob našich maminek. V kombinaci s moderním plenkovým systémem se jedná o nejlevnější přebalování ze všech. Se svrchními kalhotkami, vkládačkami pro zvýšení savosti a jednorázovými separačními plenami bude přebalování a praní jedna radost. Žehlení bohužel zůstává.

Látková plena roku

Látková plena roku

Každým rokem je hlasováním maminek udělována tato cena ve čtyřech kategoriích, a to kalhotková, čtvercová, all in one (2v1) a svrchní plena. Plena s nejvyšším počtem hlasů získá nejvyšší ocenění Látková plena roku.

Bezplenková komunikační metoda

Bezplenková komunikační metoda

Jde to i bez plen. Miminko se rodí s přirozenou potřebou být v čistotě. Před vykonáním potřeby vydává určité signály, která naše moderní společnost přestala vlivem pohodlnosti jednorázových plen vnímat. Metoda vnímání signálů, stará jak lidstvo samo, umožňuje, že Vaše miminko už na konci šestinedělí může být bez plenek.

Kapsové pleny

Kapsové pleny

Plenka je ideální pro maminky, které nemají prostory pro velké sušení. Látkové pleny v provedení jak se svrchními kalhotkami, tak i vše v jednom mají uvnitř kapsu pro vložení separační pleny pro zachycení vlhkosti. Plenky si dopředu v klidu připravíte a pak už jen přebalujete stejně jako jednorázovky.

Kalhotkové pleny

Kalhotkové pleny

Kvalitní materiály a nádherné potisky kalhotkových látkových plenek umožňují maminkám příjemné přebalování a nenáročné praní. Navrch potřebujete ještě svrchní kalhotky, které perete jen při znečištění. Ideální pro maminky, které nerady žehlí.

Kikko, jednorázové ekologické pleny

Kikko, jednorázové ekologické pleny

Klasické jednorázové pleny představují obrovskou ekologickou zátěž. Kikko představuje své jednorázové pleny, které se v přírodě bez problémů rozloží, přitom fungují stejně jako klasické jednorázovky. Bohužel se tato výhoda odrazí i na ceně.

Separační pleny

Separační pleny

Separační pleny se umisťují do látkových plenek mezi plenku a zadeček miminka. Na pohled připomínají spíše hedvábné kapesníčky a slouží k zachycení stolice miminka – tekuté proteče, pevné zůstane na separačce. Vyhazuje se pouze po znečištění stolicí, při pročůrání ji můžete opakovaně prát. Separační pleny mají další nespornou výhodu, a to pocit měkkosti a sucha na pokožce dítěte.